Uudised

Kodu > Uudised > Sisu
Turvapadja lihtsalt ajutine passiivne ohutusrajatis
Oct 20, 2017

Turvapadjas on ainult passiivne turvavarustus, mis toimib ainult teatud tingimustel, nagu näiteks sobimatu kasutamine, mis ei ole mitte ainult ohutu ega kahjusta ka teisi.

Uue põlvkonna auto turvalisuse konfiguratsiooni turvapadjasüsteem on iga tuhande dollariga, kümnete tuhandete hindadega, kuid see on väga populaarne sõitjate "armastusega" ja muutub avalikuks ettevõtmiseks, et meelitada kliente suured "märgid". On arusaadav, et inglise turvapadja nimetatakse "SRS", alapositsioonilisteks, külgturvapatjadeks ja muud tüüpi, mis jällegi peamised turvapadjad. See koosneb peamiselt kokkupandud turvapadjast (paigaldatud roolile või armatuurlauale), täiteava, süütur ja sensor.

Üldiselt, kui sõiduk on kiirusega 50 km või rohkem, tekib sõiduki esiosa ja tagaosas 30 kraadi ulatuses kokkupõrge jäiga kiirusel ja andur tuvas kohe kokkupõrke ja määrab selle tugevuse. Mõõdetud sõiduki kiiruse aeglustuse järgi andis kontroller välja käsusignaali, avaneb turvapadja kiiresti mõne kümne millisekundi järel. Pärast plahvatusohtliku gaasi turvapadi plahvatust tugevale mõjule avaneb kiiresti katteplaat ja laieneb täielikult juhtimisruumis, õhuribri moodustumise ette, et vältida kokkupõrget . Lisaks ei käivitu turvapadja pärast kokkupõrget, kõrvalist ühendust, lukustamist jne.

Lühidalt öeldes võib turvapatjade tavapärast kasutamist detoneeruda, sõltub peamiselt auto nurga ja löögikiiruse kahest tegurist.

Analüüsi kohaselt on auto turbiini suur kiirus positiivse kiire kokkupõrke korral turvapadja plahvatuseks sadade kilomeetritega tunnis kiiruse suurendamiseks, millel on tugev mõjujõud, samal ajal sõidetakse keha edasi Selles suhtes on pea, kael ja teised inimkeha osad kanda rohkem haavatavamad. Ja turvavöödega sõitjad võite ja õhupalli hoida ohutul kaugusel (tavaliselt peetakse 25-30 cm) ja see ei toimu kiiret kokkupõrget enne punast, nii et mõlemad saavad vältida selle mõju rool, võib kaitsta pead kahju eest.

Turvapadjad ja nii edasi ainult "kaitse" ja kokkupanek, tavaliselt kasulik; ja heade aktiivsete turvasüsteemide, nagu turvavööd, mitteblokeeruv süsteem võib olla "ohtu nähtamatu", on vältida õnnetusjuhtumit Seade, need kaks täiendavad üksteist. Changan Ford Motor Company tehniline personal, kes meenutab autode ostmisel, ei keskendu turvapatjade olemasolule, et rohkem tähelepanu pöörata sõiduki aktiivsetele ohutusseadistele on saadaval.

Turvapatjade puhul peaksime meelega teadma, et see on ainult oluline turvasüsteemi osa ja et see ei esinda kogu turvalisust. Põhimõtteliselt on ohutuse tagamiseks kõige ettevaatlik sõitmine.

Qingdao Shenxing turvapadja tootjaTelefoni: +86-18560619788