Näitus

Kodu > Näitus > Sisu
Õhupalli avatud vajaduste
May 28, 2016

Turvapadi avatud tagamiseks sobival ajal tootjad annavad õhupalli algatatakse ainult siis, kui need tingimused on täidetud, auto turvapadja see plahvatab. Kuigi paljudes liiklusõnnetused, auto sõitja truthless, isegi eluohtlikuks, sõiduki lähedal lammutamine, kuid kui turvapadi plahvatusohtlike tingimuste, turvapadja pole avatud.

Turvapadi Ava peab õige kokkupõrke kiirus ja nurk. Teoreetiliselt ainult vahel vasakule ja paremale ees umbes 60 ° positsiooni liiklusõnnetuse kohta puhkamas kiirusega üle 30KM/h, turvapadi võib avada. Siin kiirus ei ole meie tavaline arusaamist kiirus, kuid suhteliselt jäik Lab sõidukite kinnitatud tõkke kiirus, tegelik kokkupõrgete kiirem kui auto turvapadjad kiirust saab avada.

Main kandvate osa auto kokkupõrge ilmnemisel on kaitseraua ja keha pool raudteed, et istmepadi kokkupõrke mõju hajub keha olid kavandatud crash puhvrid, vabastatakse ja keha jäikus ei ole homogeenne. Mõni õnnetus, nt Dang auto ja no Hou osakonna kaitse seade veoauto ilmnes drill arvesse sugu tagumise õnnetus, või auto kokkupõrke luugikoominguid Hou ilmnes kukuks õnnetuse või ilmnes keha pool kokkupõrke,, selline õnnetus tihti mingit keha otseselt mõju Qian osakond, main on keha ülemise ja side tekkis kokkupõrge, kokkupõrke kehaosad jäikus on väike , kuigi auto klassi toimus, on suur deformatsioon, põhjustas on maksimaalselt meeskonna auto vigastada või surma, kuid osad ei, mõnikord balloon kokkupõrke tõttu saab avada.
Qingdao Shenxing turvapadja tootjaTelefoni: +86-18560619788